ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Rregullorja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Olsi
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 21
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 32
Vendodhja : Rome/ Itali

MesazhTitulli: Rregullorja   Sat Jun 26, 2010 3:37 am

1 - Postimet në forumin "www.botashqip.com" duhet të jenë në gjuhën shqipe,

2 -Postimet tuaja bëhen publike në momentin kur ju i shkruani dhe postoni
ato në forum

3 - Çdo postim duhet t'i përmbahet temës përkatëse

4 - Të evitohet dublikimi temave.

5 -Ndalohet përdorimi i fjalorit banal dhe ofendues.

6 -Postimet me përmbajtje raciste, ofendime krahinore,
ekstremizëm fetar ose ofendime fetare janë rreptësisht të ndaluara.

7 - Postimet që mbajnë materiale pornografike (foto,
tekste ose lidhje me faqe të tilla) do të fshihen dhe
autori tyre do të përjashtohet pa paralajmërim

8 -Reklamimi i faqeve tuaja personale me qëllim komercial është i ndaluar

9 - Moderatorët kanë të drejtë të modifikojnë apo fshijnë çdo postim që
ata e shohin të arsyeshëm duke u bazuar në rregullore.

10 -Stafi drejtues i Forumit shoqeriajone.com nuk mban asnjë përgjegjësi
për temat e hapura nga anëtarët e tij

11 -Rregullat e mësipërme mund të ndryshohen në çdo çast nga stafi i
Forumit Zemrat Shqiptare, prandaj jeni të lutur që ta lexoni herë pas
here këtë rregullore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://botashqip.com
 
Rregullorja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: RREGULLORJA E FORUMIT :: Mbi kete forum-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog