ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Barsaleta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Olsi
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 21
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 32
Vendodhja : Rome/ Itali

MesazhTitulli: Barsaleta   Thu Jul 01, 2010 10:17 pm

Polici para vdekjes

Nje Polic duke vdekur e lute doktorin.
- Ju lutem ma shkruani qe kam vdekur nga SIDA(AIDS).
- Pse?- e pyet mjeku.
-Sepse askush nuk do t’ma “punoj” Razen ndersa ata qe ma kane “punuar” do te vdesin nga frika.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://botashqip.com
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Barsaleta   Fri Jul 02, 2010 1:39 am

Fjalekryqi.

Na ishte nje vajze e cila po mbushte nje fjalkryq, duke mbushur fjalkryqin i duhej nje fjale por nuk e dinte. c'fare eshte fundi i jetes? me shtat shkronja? pyet vajza. Martesa i thot Babai.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Barsaleta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ARGETIM DHE ZBAVITJE :: Barsaleta & Humor-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com