ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Baba ne moshen 74-vjecare fale bananes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Olsi
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 21
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 32
Vendodhja : Rome/ Itali

MesazhTitulli: Baba ne moshen 74-vjecare fale bananes   Thu Jul 01, 2010 10:43 pm

Gerry Burks është babai më i vjetër në Britani. Është në një moshë që do të dukej çudi për këdo që do dëgjonte këtë. Vetëm disa javë para ditëlindjes së 75-të ai u bë baba i djalit të vogël Ryan, fëmijës së dytë me bashkëshorten 34 vjeçe më të re se ai, Dawn. Ky 74-vjeçar beson se për vitalitetin në këtë moshë të shtyrë meritore është dashuria e bashkëshortes, mënyra e shëndetshme e jetesës dhe shumë banane. Gerry me bashkëshorten Dawn, i martuar më 2003, kanë edhe një djalë gjashtëvjeçar Danielin. Ata dy u njohën më 1994 në Loth dhe një kohë të gjatë kanë qenë fqinjë dhe miq. Me kohë miqësia u shndërrua në dashuri dhe ata vendosën të martohen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://botashqip.com
 
Baba ne moshen 74-vjecare fale bananes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ARGETIM DHE ZBAVITJE :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs