ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Borxhet, vetëvaret në ballkon 60 vjecari

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 37
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Borxhet, vetëvaret në ballkon 60 vjecari   Tue Jun 29, 2010 12:43 am

Dyshimet
rreth kësaj piste lindën pasi në banesë u gjet në letër lamtumire ku
Haxhiaj shpjegonte arsyet e vetevrasjes.
Një
60 vjecar ka zgjedhur të vetëvritet ditën e sotme për shkak të borxheve
të shumta që kishte.Ngjarja ndodhsot në mesditë kur shtetasi Altin
Haxhiaj, 60 vjec u vetëvar në ballkonin e banesës së tij në lagjen “21
Dhjetori” në Tiranë.Policia në vendgjarje ka nisur hetimet dhe dyshon se
vetëvrasja ka ndodhur për shkak të borxheve që viktima u kishte disa
personave. Dyshimet rreth kësaj piste lindën pasi në banesë u gjet në
letër lamtumire ku Haxhiaj shpjegonte arsyet e vetevrasjes. Ndër
rreshtat e letrës ishte dhe kërkesa “Ju lutem paguani borxhet e mia”,
duke shtuar aty dhe emrat e personave të cilëve u ishte borxhli në
lekë.Nuk bëhen edne e ditur shuma e aprave që u detyrohej persoanve 60
vjecari, por policia po vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të
ngjarjes së rëndë.Burimi:BalkanWebMbrapsht në krye Shko poshtë
 
Borxhet, vetëvaret në ballkon 60 vjecari
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme ne vendi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com