ForumHomeRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sa keni besim tek shoku apo shoqja dhe a është veshtir te nxish bes tek një person ne ditet e sodit...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Sa keni besim tek shoku apo shoqja dhe a është veshtir te nxish bes tek një person ne ditet e sodit...   Fri Jul 02, 2010 2:01 am

Dikur besoja shum,por deri sa vjen momenti kur nuk beson mo.
Njeriu meson nga koha.

Tani nuk besoj ne askend perveq vetes dhe zotit.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Sa keni besim tek shoku apo shoqja dhe a është veshtir te nxish bes tek një person ne ditet e sodit...   Fri Jul 02, 2010 2:07 am

hahahahaahha, varet

po u dogje nga nga qumshti , do ti frysh kosit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: Sa keni besim tek shoku apo shoqja dhe a është veshtir te nxish bes tek një person ne ditet e sodit...   Fri Jul 02, 2010 5:56 pm

Gjith gjyshi me thojke Besnike benu bes mos i ze kujt Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa keni besim tek shoku apo shoqja dhe a është veshtir te nxish bes tek një person ne ditet e sodit...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa keni besim tek shoku apo shoqja dhe a është veshtir te nxish bes tek një person ne ditet e sodit...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: TEMA SHOQERORE :: Kafeneja e forumit-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog