ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 ç'farë menduat mbreme perpara se t'ju merrte gjumi...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: ç'farë menduat mbreme perpara se t'ju merrte gjumi...   Fri Jul 02, 2010 2:07 am

Kam mendu per shume gjera te mira me i ba sot se nuk me merre gjumi e kur u zgjova asgje nuk mujta me realizu e pash se kret ishin kan vetem fantazi bounce
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: ç'farë menduat mbreme perpara se t'ju merrte gjumi...   Fri Jul 02, 2010 2:10 am

nuk e vras shum mendjen , se dobesohem se ca i dobet jam
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: ç'farë menduat mbreme perpara se t'ju merrte gjumi...   Fri Jul 02, 2010 2:15 am

Fatjon shkruajti:
nuk e vras shum mendjen , se dobesohem se ca i dobet jam

hahahahahahaahhhaha affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ç'farë menduat mbreme perpara se t'ju merrte gjumi...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ç'farë menduat mbreme perpara se t'ju merrte gjumi...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ARGETIM DHE ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog