ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Cila është fjala qe me se shumti ju ben nervoz...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Cila është fjala qe me se shumti ju ben nervoz...   Fri Jul 02, 2010 2:21 am

Mua me ben nervoz kur dikushi shan me fjal banale ose fol fjal banale...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Cila është fjala qe me se shumti ju ben nervoz...   Fri Jul 02, 2010 2:31 am

jan gjera qe ndodhin ......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 37
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Cila është fjala qe me se shumti ju ben nervoz...   Fri Jul 02, 2010 2:58 am

varet nga momenti , se si do jet truri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: Cila është fjala qe me se shumti ju ben nervoz...   Fri Jul 02, 2010 5:44 pm

kur dikush ma bon rrafsh shume me pengon....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila është fjala qe me se shumti ju ben nervoz...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila është fjala qe me se shumti ju ben nervoz...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Galeri? Ku është?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ARGETIM DHE ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog