ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Lushnje, perdhunoi te mituren, pranga pedofilit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 37
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Lushnje, perdhunoi te mituren, pranga pedofilit   Tue Jun 29, 2010 12:49 am

28
QerMësohet
se vajza e mitur kishte dalë nga shtëpia për të blerë bukë teksa është
mashtruar nga burri.


Një
ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e së dielës në Lushnje. Një
9-vjecare është dhunuar seksualisht nga një 42-vjeçar, i cili ra në
prangat e policisë pasditen e sotme. Mësohet se vajza e mitur kishte
dalë nga shtëpia për të blerë bukë teksa është mashtruar nga 42-vjecari,
i cili i kishte dhënë 600 lekë të reja për ta marrë me vete. E mitura
është kthyer pas katër orësh në shtëpinë ku jeton me gjyshërit, me
shenja dhune në trup dhe ka treguar se një burrë e kishte cuar në kodrat
e fshatit dhe më pas e kishte përdhunuar. Familjarët kanë bërë
denoncimin në polici ndërsa kanë dërguar vajzën me urgjencë në Qendrën
Spitalore Universitare në Tiranë ku po merr mjekimin e nevojshëm.
Gjyshërit kanë bërë publike ngjarjen e rëndë, ndërsa pak orë më pas
policia ka bërë të mundur arrestimin e 42 vjecarit S.K. Pak kohë më
parë një 22 vjecar nga Elbasani ra në prangat e policisë pasi abuzoi
përgjatë një jave me një 6 vjecar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lushnje, perdhunoi te mituren, pranga pedofilit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme ne vendi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com