ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Tiranë, një shtetase serbe vdes në shtëpinë e diplomatit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Tiranë, një shtetase serbe vdes në shtëpinë e diplomatit   Sun Jul 04, 2010 3:23 am

Tiranë
- Një shtetase serbe nga Mali i Zi ka gjetur vdekjen në banesën e një
diplomati malazez në kryeqytetin shqiptar.

Sipas policisë ka qenë vetë diplomati që ka
dorëzuar trupin e pajetë të mikeshës së tij.

Policia nuk jep
shumë detaje mbi ngjarjen, ndërsa hetimet vazhdojnë. Dyshimet e para
bëjnë fjalë se gruaja mund të ketë pësuar një atak kardiak. Emri i
diplomatit nuk bëhet i ditur, kurse viktima quhej Milojka Brajoviç.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Tiranë, një shtetase serbe vdes në shtëpinë e diplomatit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Galeri? Ku është?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme ne vendi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs