ForumHomeRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Malësi e Madhe: Mbyten në rezervuar nënë e bijë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Malësi e Madhe: Mbyten në rezervuar nënë e bijë   Sun Jul 04, 2010 4:04 am

Një tragjedi
familjare ka ndodhur mesnaten e sotme në Malësinë e Madhe ku nënë e bijë
janë mbytur në një rezervuar.
Bëhet fjalë për shtetasen e
quajtur Nexhmije Hyka, e cila është mbytur bashkë me vajzën 9 vjecare
Esmeralda, në tentativë për ta shpëtuar këtë të fundit, raporton TCH.

Sipas forcave të rendit, 39 vjeçarja nuk ka mundur ta shpëtonte të
bijën, e cila hyri në rezervuar duke mos arritur të dalë prej andej
bashkë me të ëmën.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Malësi e Madhe: Mbyten në rezervuar nënë e bijë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme ne vendi-
Kërce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com