ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Tiranë, shtetasi francez hidhet nga kati i dhjetë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Tiranë, shtetasi francez hidhet nga kati i dhjetë   Mon Jul 05, 2010 2:13 am

Tiranë
– Një shtetas francez është hedhur nga kati i dhjetë i një pallati
pranë stadiumit “Qemal Stafa”, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm, ndërkohë që
policia e mbërritur në vendngjarje po punon për shkaqet që shtynë
francezin të vetëvritej.

Nga të dhënat e parë mësohet se vitima
ishte 36 vjec, dhe punonte në kompaninë e prodhimit të pasaportave
biometrike, “Sagem”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Tiranë, shtetasi francez hidhet nga kati i dhjetë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme ne vendi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com