ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Bankat evropiane kalojnë provën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Bankat evropiane kalojnë provën   Mon Jul 05, 2010 2:36 am

Bankat evropiane janë në
gjendje të mirë, ka deklaruar ministrja e Financave të Francës. Ajo i
bëri këto komente për mediat duke iu referuar rezultateve të asaj që
njihen si “prova e stresit” për bankat. Pas shqetësimeve të
investitorëve rreth situatës në sistemin bankar evropian, krerët e BE-së
vendosën të publikojnë “provën e stresit”, sipas së cilës bankat
evropiane janë të qëndrueshme.

Rezultatet e plota do të publikohen me 23 korrik.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Bankat evropiane kalojnë provën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Ekonomia dhe Biznesi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com