ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 A shendrrohet Dashuria e tepert ne xhelozi te semure...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: A shendrrohet Dashuria e tepert ne xhelozi te semure...   Tue Jun 29, 2010 1:41 am

Shume here njerzit shprehen se pa xhelozi s'ka dashuri ,dhe po pati dashuri pa xhelozi se ka emrin dashuri,si e konceptoni kete thenie
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
 
A shendrrohet Dashuria e tepert ne xhelozi te semure...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: TEMA SHOQERORE :: Dashuria-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog