ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Derdhja e solarit rrezikon ndotjen e gjirit të Vlorës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Derdhja e solarit rrezikon ndotjen e gjirit të Vlorës   Tue Jul 06, 2010 2:35 pm

Vlorë – Ujërat
detare në gjirin e Vlorës rrezikohen të ndoten nga derdhja e një sasie
të konsiderueshme solari nga një depozitë në portin e Vlorës.

Mësohet se solari është shkarkuar në këto
depozita nga disa autobotë gjatë natës, duke u gdhirë dita e sotme. Por,
për shkak se njëra nga depozitat ka qenë e dëmtuar, një pjesë e tij
është derdhur në territorin përreth dhe pasi ka hyrë në rërë, rrezikon
të arrijë në det.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Derdhja e solarit rrezikon ndotjen e gjirit të Vlorës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme ne vendi-
Kërce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs