ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Facebook-u “zbarkon” në futboll

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Facebook-u “zbarkon” në futboll   Tue Jul 06, 2010 2:44 pm

Rrjeti
social virtual më i njohur më botë, Facebook, mund të jetë sponsori i
ri i kombëtares së Anglisë.

Lajmin e bën të ditur tabloidi britanik “Daily
Mail”, sipas të cilit federata angleze e futbollit do të përfitojë rreth
48 milionë euro, gati dyfishi i shumës që përfiton aktualisht nga
sponsori “Nationwide”.

Gjithsesi, Facebook-u duhet fillimisht të
mposhtë konkurrencën e “Orange”-s dhe “Bankës së Santander”-it.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Facebook-u “zbarkon” në futboll
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: SPORT :: Sporti-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog