ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Itali: Shqiptari nga Kosova, rrihte gruan, prangoset

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Itali: Shqiptari nga Kosova, rrihte gruan, prangoset   Tue Jul 06, 2010 2:59 pm

Një shqiptar i
Kosovës përfundoi në pranga në Itali pas dhunës që ushtronte ndaj
bashkëshortes së tij.
Ka qënë pikërisht fëmija 10 vjeçar i
çiftit që banonte në Vareze, i cili ka ngritur telefonin dhe ka formuar
numrin e emergjencës ku ka sinjalizuar karabinierët për dhunën që po
pësonta e ëma e tij prej të atit.

Menjëhërë pas marrjes së telefonatës karabinierët prangosën
shqiptarin 43 vjeçar, identiteti i të cilit nuk bëhet public i cili në
momentin e prangosjes ishte nën efektin e alkoolit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Itali: Shqiptari nga Kosova, rrihte gruan, prangoset
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Emigracioni-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog