ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Dy vetëvrasje tronditin Elbasanin dhe Lushnjën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Dy vetëvrasje tronditin Elbasanin dhe Lushnjën   Wed Jul 07, 2010 12:59 am

Elbasan/Lushnje
– Dy vetëflijime kanë ndodhur sot, në Elbasan dhe në Lushnje.

Paraditen e sotme në Elbasan, një emigrant i
sapokthyer në vendlindje është gjetur i vetëvarur nga fqinjët e tij në
katin e dytë të shtëpisë së tij. 38-vjeçari Leonard Ibrahimllari ishte
kthyer nga Greqia për të kaluar pushimet pranë familjes së tij.

Ende
nuk dihen shkaqet që e shtynë babanë e dy fëmijëve të ndërmerrte aktin e
vetëvrasjes.

Kjo ngjarje u pasua nga një tjetër vetëvrasje e
kryer në fshatin Gjazë të Lushnjës, ku bëhet fjalë për një 19-vjecar.
Policia bën të ditur se viktima është shtetasi Amarildo Demiri, i cili
qëlloi veten me armë zjarri pas një debate të rastit me familjarët e
tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Dy vetëvrasje tronditin Elbasanin dhe Lushnjën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme ne vendi-
Kërce tek:  
Create a forum on Forumotion | Society and Culture | Misc | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs