ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Tiranë, plagoset një 24 – vjeçar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Tiranë, plagoset një 24 – vjeçar   Wed Jul 07, 2010 1:15 am

Tiranë
- Një 24-vjeçar është plagosur pasditen e djeshme në një lokal pranë
Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit në Tiranë.

Persona të panjohur, hynë në lokal dhe pasi
qëlluan të riun u larguan menjëherë pa u arritur arrestimi I tyre.

Policia
njofton se 24-vjeçari, Roland Ndokaj, pas dërgimit në Spitalin Ushtarak
është jashtë rrezikut për jetën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Tiranë, plagoset një 24 – vjeçar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme ne vendi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog