ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Pukë, pranga kryeplakut për moskallëzim të kanabisit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Pukë, pranga kryeplakut për moskallëzim të kanabisit   Wed Jul 07, 2010 1:18 am

Pukë –
Policia e Pukës bëri të mundur arrestimin e kryeplakut të komunës
Qarret, Pren Vukaj, i akuzuar për moskallëzim të mbjelljes së kanabisit
në fshatin e tij.

Lajmi bëhet i ditur nga policia lokale, sipas së
cilës në fshatin Qarret është kultivuar kanabis. Sipas tyre, gjatë
kontrollit në këtë komunë janë zbuluar gjashtë parcela të mbjella me
kanabis.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Pukë, pranga kryeplakut për moskallëzim të kanabisit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme ne vendi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog