ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Tiranë, grabitësit plagosin punonjësen e OSSH-së

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Tiranë, grabitësit plagosin punonjësen e OSSH-së   Thu Jul 08, 2010 12:03 am


Tiranë – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak çastesh në kryeqytet, ku ka mbetur e plagosur me armë zjarri një punonjëse e OSSH-së.
Arkëtarja Vjollca Shteso, 55 vjeçe, është qëlluar me armë zjarri pas një debati që ka bërë me dy të rinj, një djalë dhe një vajzë, të cilët kishin për qëllim grabitjen arkës së OSSH-së.

Mënjëherë pas debatit, njëri prej tyre ka nxjerrë armën duke qëlluar mbi arkëtaren. Në vendin e ngjarjes ka mbërritur menjëherë policia, e cila po punon për zbardhjen e saj. E plagosura është dërguar në Spitalin Ushtarak, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Tiranë, grabitësit plagosin punonjësen e OSSH-së
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme ne vendi-
Kërce tek:  
Free forum | Society and Culture | Misc | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs