ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Gjashtë të arrestuar për rrëmbimin e dy personave

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Gjashtë të arrestuar për rrëmbimin e dy personave   Thu Jul 08, 2010 12:30 am


Policia e Kosovës ka arrestuar gjashtë persona të dyshuar për rrëmbimin e dy personave, të cilët kishin kërkuar një shumë të hollave në vlerë 180.000 për t'i liruar personat e rrëmbyer, ndërkaq dyshohet se njeri nga viktimat e këtij rasti këtë shumë të hollave ua ka pasur borxh të dyshuarve. Sipas policisë, viktimat ishin rrëmbyer të martën rreth orës 10:00, në dalje të Prishtinës dhe janë mbajtur aty deri në ndërhyrje të policisë, ndërsa asnjëri nga viktimat nuk ka pësuar lëndime gjatë kohës sa kanë qëndruar të izoluar. Të arrestuarit janë: B.A 1975 , N.A 1972, L.A 1967, T. A 1982, M.O 1974 dhe N.B 1971. Me rastin e arrestimit te një i dyshuar është gjetur një pistoletë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Gjashtë të arrestuar për rrëmbimin e dy personave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme ne vendi-
Kërce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog