ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

  Greqia në ankth, alarm për vënie bombe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 37
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Greqia në ankth, alarm për vënie bombe   Sat Jun 26, 2010 5:19 am25 Qer
Njoftimi me telefon se një bombë është vendosur në Ministrinë e Ekonomisë ka vënë në lëvizje të gjithë policinë
Burimi:
Evropa e LireNjë dite pas sulmit me bombe ne zyrat e Ministrisë se Brendshme, qe i mori jetën një ndihmësi te afërt te ministrit dhe ende pa e marre veten nga ngjarja shokuese, Athina është vene serish ne alarm. Njoftimi i bere me telefon nga persona të panjohur se një bombë është vendosur në Ministrinë e Ekonomisë ka vënë në lëvizje gjithë policinë greke. Menjëherë autoritetet kane evakuuar ndërtesën, ndërsa kane nisur kontrollet dhe verifikimet e nevojshme. Policia greke është vene ne gatishmëri maksimale pas sulmit te ndodhur pasditen e se enjten ne zyrat e ministrit, përgjegjësinë për të cilin nuk e ka marrë ende askush, ndërsa autoritetet kane nisur menjëherë hetimet, me dyshimet e para qe bien mbi grupet ekstremiste qe veprojnë ne Athinë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Greqia në ankth, alarm për vënie bombe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme nga Bota-
Kërce tek:  
Free forum | Society and Culture | Misc | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog