ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Lushnje, ekzekutohet me silenciator një 27-vjeçar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Lushnje, ekzekutohet me silenciator një 27-vjeçar    Fri Jul 09, 2010 10:57 pm


Lushnje – Një ngjarje e rëndë u regjistrua mesnatën e kaluar në qytetin e Lushnjës, ku është qëlluar për vdekje me armë zjarri një 27-vjeçar.
Policia e Lushnjës bën të ditur se viktima është Gerti Lala, i cili është qëlluar me një pistoletë me silenciator në lagjen “Skënder Libohova”, në vendin e quajtur “Ypsiloni”.

I riu ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra, para se të merrte ndihmën e parë të mjekëve. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e motiveve të vrasjes dhe autorëve të saj, të cilat për momentin mbeten ende mister.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Lushnje, ekzekutohet me silenciator një 27-vjeçar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme ne vendi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog