ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Koplik, burri ekzekuton gruan në sy të fëmijëve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Koplik, burri ekzekuton gruan në sy të fëmijëve    Fri Jul 09, 2010 11:02 pm


Koplik - Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmë fshatin Bajzë në Malësinë e Madhe, ku një burrë ekzekutoi me breshëri automatiku gruan e tij në sy të fëmijëve.
Autori i krimit është 52-vjeçari Rrok Lekçukaj, i cili ekzekutoi bashkëshorten e tij 41-vjeçare, Magarita Lekçukajn. Policia nuk jep sqarime për shkaqet e krimit, por banorët e fshatit bëjnë me dije se çifti kishte pasur disa grindje për motive të dobëta kohët e fundit.

Autori është prangosur menjëherë nga policia, dhe aktualisht po punohet për shkaqet që e çuan atë të ekzekutojë bashkëshorten në sy të fëmijëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Koplik, burri ekzekuton gruan në sy të fëmijëve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme ne vendi-
Kërce tek:  
Free forum | Society and Culture | Misc | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog