ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Shkodër, ekzekutohet pranë banesës së tij një 62-vjeçar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Shkodër, ekzekutohet pranë banesës së tij një 62-vjeçar   Fri Jul 09, 2010 11:06 pm


Shkodër – Një vrasje ka ndodhur sot në fshatin Kasnec të komunës së Pultit në Shkodër, ku i vdekur ka mbetur një 62-vjeçar pranë banesës së tij.
Policia e Shkodrës bën të ditur se viktima është Ndoc Prroj (Vata), dhe nga hetimet e para rezulton se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta.

Pas veprimeve të para hetimore policia ka identifikuar autorin e dyshuar të krimit, i cili është 23 vjeçari Gjokë Çukaj, lindur dhe banues në Pult. Ndërkohë që po punohet për kapjen e tij.

Sipas policisë, materialet hetimore në ngarkim të shtetasit Gjoke Çukaj do t’i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër, për veprën penale "vrasje me dashje" dhe "armëmbajtje pa leje".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Shkodër, ekzekutohet pranë banesës së tij një 62-vjeçar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme ne vendi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog