ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Itali, aksidentohet në punë 38 vjecari shqiptar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Itali, aksidentohet në punë 38 vjecari shqiptar   Mon Jul 12, 2010 12:40 am


11 Kor
Sipas të dhënave nga mediat italiane, punëtori ka rënë brenda një pusete duke gjetur vdekjen e menjëhershme.
Burimi: BalkanWeb
Aksidentohet për vdekje në punë një 38 vjecar shqiptar. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Modena të Italisë ndërsa 38 vjecari Deshir Tefa ishte duke punuar në një ndërtesë.

Sipas të dhënave nga mediat italiane, punëtori ka rënë brenda një pusete duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Trupi i pajetë është gjetur rreth orës 14:00 të ditës së sotme nga babai i pronarit të ndërtesës i cili pasi kishte parë makinën e shqiptarit ende të parkuar në oborr, filloi të kërkonte për ta pyetur se pse nuk ishte larguar ende nga puna.

Policia dyshon për një vdekje aksidentale të shqiptarit megjithatë duhet të priten rrezultatet përfundimtare të hetimeve për të përcaktuar shkakun e vdekjes së 38 vjecarit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Itali, aksidentohet në punë 38 vjecari shqiptar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Emigracioni-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog