ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Vlorë, një 65-vjecar humb jetën në një aksident

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Vlorë, një 65-vjecar humb jetën në një aksident   Mon Jul 12, 2010 12:56 amVlorë - Një 65 vjeçar nga Fieri humbi jetën pasditen e djeshme pas përplasjes nga një automjet, në njërën nga rrugët e qytetit të Vlorës. Lajmi konfirmohet nga policia e cila ka shoqëruar drejtuesin e automjetit.
Burime zyrtare nga Policia e Vlorës bënë të ditur për ATSH-në se ngjarja ka ndodhur rreth orës 18.00 në rrugën "Transballkanike", në qytetin e Vlorës, kur shtetasi Petraq Zaka , teksa lëviste në krahun e djathtë të rrugës, është përplasur dhe është marrë përpara për rreth 50 metra, nga një autoveturë tip "Shevrolet", me targa TR 3996 S, duke mbetur i vdekur në vend.

Sipas burimeve të policisë, mendohet se shkak i aksidentit ka qenë humbja e kontrollit nga drejtuesi i mjetit, si dhe shpejtësia e lartë me të cilën lëvizte autovetura.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Vlorë, një 65-vjecar humb jetën në një aksident
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme ne vendi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com