ForumHomeRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Snoop Dogg ndez publikun e Kosovës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Snoop Dogg ndez publikun e Kosovës   Mon Jul 12, 2010 1:18 am

Ylli i muzikës hip-hop, Snoop Dogg, ka performuar në orët e vona të së shtunës para publikut të Kosovës duke argëtuar fansat për po thuajse dy orë. Koncerti, i organizuar nga kompania telefonike Z-Mobile, mblodhi më se 10 mijë fansa të muzikës hip-hop në Stadiumin e Prishtinës.
“Yjet gjithmonë vonohen”, thotë një fjalë e urtë. Edhe pse u prit të dalë në skenë në ora 21, Snoop doli me dy orë vonesë, por shpërtheu publikun duke kënduar disa prej hiteve të tij si, “Drop it like it’s hot”, “Beautiful”, “Next Episode”, “Gin and Juice” e “Lay Low”.
Ndërkohë publiku fillimisht është nxehur me muzikën e yjeve të muzikës kosovare, si Dafina Zeqiri, Tuna, Jericho, Real One, Dj Blunt, dhe të tjerë, të cilët u munduan ruajnë adrenalinën e lartë të publikut deri në arritjen e Snoop Dogg, edhe pse kishte edhe një periudhë të gjatë qetësie deri në ardhjen e reperit, kur publiku filloi ca të mërzitej. /Jaser Veseli/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Snoop Dogg ndez publikun e Kosovës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MODA :: Muzika-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com