ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Ankthi dëmton zemrën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Ankthi dëmton zemrën   Mon Jul 12, 2010 1:34 am


Shkencëtarët kanë arritur në përfundimin se ankthi rrit rrezikshmërinë e sulmeve në zemër apo problemeve të tjera kardiake.
Lidhja në mes të ankthit dhe problemve të tilla shnëdetësore nuk mund të shpjegohet përmes sjelljeve të pashëndetshme, siç janë: pirja e duhanit, alkoolit apo faktorë të tjerë biologjikë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Ankthi dëmton zemrën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MJEKSIA :: Njeriu dhe shendeti-
Kërce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com