ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Pershendetje...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Pershendetje...   Tue Jun 29, 2010 2:14 am

Prezantimi im i thjesht , i sakte , dhe ashtu si e do rregullorja Laughing

Jam Kosovare, por jetoj larg kosoves, mosha diku 20-30, emri tipik shqiptar, brunet sy kaffe , zgjuar , sipmatike ,muhabetqare ,elegante...


Nese doni te dini me shume ju duhet vetem te pyesni , e do ju pergjigjem me aq sa te mundem dihet. Smile

Mir se ju gjeje , e mir se me prisni .... cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Pershendetje...   Tue Jun 29, 2010 7:34 pm

Mir se te gjeta , Valltarja , shpresojm qe do kalojm mir.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 37
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Pershendetje...   Wed Jun 30, 2010 6:31 pm

Valltarja pershndetje dhe mir se erdhe ne forumin ton botashqip.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: Pershendetje...   Fri Jul 02, 2010 5:59 pm

Fatjon shkruajti:
Mir se te gjeta , Valltarja , shpresojm qe do kalojm mir.

flm, nga ju cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: TEMA SHOQERORE :: Te njihemi me njeri-tjetrin-
Kërce tek:  
Free forum | Society and Culture | Misc | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com