ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 7 Kuriozitete

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: 7 Kuriozitete   Tue Jun 29, 2010 2:20 am

○Ushqimit i duhen 7 sec te kaloje nga goja ne stomak.
○Nje fije floku njeriu mund te mbaje deri ne 3 kg.
○Gjatesia e penisit eshte 3 here sa gishti i madh.
○Femuri eshte aq i forte sa betoni.
○Nje zemer femre rreh me shpejt se sa e nje mashkulli.
○Femrat puplitin syte 2 here me shpesh se sa meshkujt.
○Njerzit perdorin 300 muskuj per te mabtur balancen teksa qendrojne ne kembe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
 
7 Kuriozitete
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ARGETIM DHE ZBAVITJE :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog