ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Pergjigju me Po ose Jo...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Pergjigju me Po ose Jo...   Tue Jun 29, 2010 2:22 am

Loja eshte keshtu pasi lexon pyetjen pergjigjesh me nje Po ose Jo dhe me poshte ben dhe ti pyetjen tende per personin e meposhtem...


Do dalesh sonte ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Pergjigju me Po ose Jo...   Tue Jun 29, 2010 7:45 pm

Jo

Ku do ti kaloni pushimet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: Pergjigju me Po ose Jo...   Wed Jun 30, 2010 12:45 am

po, Ne itali kismet Laughing

A ju pelqejn temat..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Pergjigju me Po ose Jo...   Wed Jun 30, 2010 2:33 am

po jocolorne cilin qytet Basketball
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: Pergjigju me Po ose Jo...   Wed Jun 30, 2010 12:27 pm

Po, ne Pisa...

A po ju punohet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 37
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Pergjigju me Po ose Jo...   Wed Jun 30, 2010 8:08 pm

Jo .....

Ben nxeht aty tek ju....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: Pergjigju me Po ose Jo...   Fri Jul 02, 2010 5:37 pm

po...

A jeni i dashuruar...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pergjigju me Po ose Jo...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pergjigju me Po ose Jo...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ARGETIM DHE ZBAVITJE :: Lojra, Quize-
Kërce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog