ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Berisha & Jozefina Topalli tu bo Chat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Berisha & Jozefina Topalli tu bo Chat   Tue Jun 29, 2010 2:38 am

Hot-tropojani69 = Sali Berisha
jozi_bruneta= JOzefina Topalli
------------------------------------------------------------

hot-tropojani69 :whazup, whats yr name?
jozi_brunette: jozefina. yrs?

hot-tropojani69: padyshim!
jozi-brunette: Padyshim??hot-tropojani69: Jo jo, mu mquejn Sali Berisha, jam krenar qe po chatoj me
popullin tuej sot. Nji popull i nderuem me tradita te lashta chati qe...qe
rrjedh nga fiset dardane.

jozi-brunette: Nuk jam popull, zoti Sali, jam femen

hot-tropojani69: Padyshim, gjej rastin me pershendet t'gjith femrat brune te
cilt e kan lartsue shqipnin, e kan nderue ntgjith boten. Femrat brune jan e
ardhmja e kombit ton te vye. Posht bjondet!

jozi-brunette: Cfar muzike pelqen zoti Sali?

hot-tropojani69- Muziken e liris, muziken e demokracis!Poshte korrupsioni
dhe Edvin Rama

jozi-brunette: Qka lidhje ka Edi Rama ketu mor zotni?

hot-tropojani69: Ai asht mashtrus, ai asht i korruptuem. Ai futet ne chat me
nikun Colorful_mayor e don me tmashtrue e te degradue ashtu sic bani me
zogun e zie.

jozi-brunette: Zoti Sali, kaq shpejt hyne n'cyber seks a? Pse permen zogun e
zie?

hot-tropojani69- O Brune e burimeve tkullume te valbons', ti je zog i bardh,
je zogu i demokracis, je zogu i liris e europes. Zog i zi jan dosjet e
krimit te sollakut, politikant e tmajtes ata kapot e bandes s'lushnjes,
klani i zemunit!

jozi-brunette: Aa, ather ti mendo se un jam ma e mir se Arta Dade

hot-tropojani69: Padyshim!Bjondet jan tkorruptume, vegla tNanos e te Edvin
Rames.

jozi-brunette: Po thon se bjondet kan more fun a?

hot-tropojani69 : Mund tken pasur fun npushtetin e perlyr t sociaistve, po
ju garantoj se une sali berisha, nuk do lejoj qe bjondet e inkriminuara
tvazhdojn tvjedhin e tmashtroj popullin. Some like it hot ka than Merlin
Monro, po une sot po t'them Some like being shot!

jozi-brunette : Bravo zoti Sali, me plumb ballit do i bijm

hot-tropojani69: Jozefin, ti qeke komplet tipi im! Ca ke vesh ?

Jozi-brunette: Nji bluz golfi deri tek mjekra, nji xhaket, dhe floket i kam
te pakrehura prej javesh.

hot-tropojani69: Ti Jozefin, je nderi i ktij kombi, je martire e lirise se
bruneve nga veriu e n'jug. Me kte pershkrim fizik, ma ngrite lart deshiren
per me t'caktue ty ne krye t'parlamentit, ose ma sakt, n'krye te odes se
burrave.

jozi-brunette : E cfare me ba aty?

hot-tropojani69: O brune e bjeshkeve t'mirdits, atje ti do kenaqesh fort. Ke
me godite t'gjith burrat nga ana majt e jotja e me mbrojt vllaznine nga ana
e djatht jozi-brunette : Po sikur t'me godasin kta tmajtit?

hot-tropojani69: Mos u frikso, po t'goditen m'thuj mue se i le pa asnji
antar komisioni te kqz

jozi-brunette: lol. Desha me t'than, qka po bahet me at qe vje ktu me nik
Sollaku_prosecutor se mka ngacmu shum koht e fundit.

hot-tropojani69 : Do e bajm banned, se spo vendos ai administratori
Lieutentant_Moses_78.

jozi-brunette: Po mos me pranue

hot-tropojani69 : Shkatrrojm chatin e ndertojm nji t'ri, vec per na t'dy.
Une behem edhe administrator e ty tbaj ministre, dmth supervisor te rendit
ktu jozi-brunette : Ti qenke shume i amel, po m'pelqen.

Pse stakohena?

hot-tropojani69: Padyshim. T'pres tek sheshi Skenderbej

jozi-brunette: E nga me te dallue?

hot-tropojani69 : Jam i gjate, simpatik me dy gishta lart. Kur t'vish ti do
jem duke bertit " Posht krimi organizuem, rroft krimi i len per moment
t'fundit!"

jozi-brunette : Pasha zotin, ti qenke i lezecem fort

hot-tropojani69 : L-O-Lue...kam humor e di. Jozefin, o burim i demokracis,
t'pres atyjozi-brunette : Do vij m'prit.

hot-tropojani69 : Ah se per pak pata harrue. Jam i martuem.

jozi-brunette : Ska problem se un sbaj seks, kam nja

15 vjet qe e kam lan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
 
Berisha & Jozefina Topalli tu bo Chat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ARGETIM DHE ZBAVITJE :: Barsaleta & Humor-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog