ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Deshira juaj ne kete moment ...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Deshira juaj ne kete moment ...   Tue Jun 29, 2010 12:39 pm

Deshira ime ne kete moment eshe te shkoi ne Itali mbasi kam nje vit qe nuk kam ikur ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Deshira juaj ne kete moment ...   Tue Jun 29, 2010 7:38 pm

te isha me nje goc ne , plazh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: Deshira juaj ne kete moment ...   Wed Jun 30, 2010 12:36 pm

Deshira nuk kame per momentin se te gjitha i kame te plotsuara bounce
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Deshira juaj ne kete moment ...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Deshira juaj ne kete moment ...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ARGETIM DHE ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kërce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog