ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

  Sulm izraelit në Rripin e Gazës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 37
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Sulm izraelit në Rripin e Gazës   Sat Jun 26, 2010 5:34 am

25 Qer
Sipas raportimeve të mediave ndërkombëtare, avionët luftarakë kanë sulmuar qytetin e Rafahut, në jug.
Burimi:
BBC


Një
sulm është kryer në Rripin e Gazës nga ana e aviacionit izraelit gjatë
orëve të natës. Sipas raportimeve të mediave ndërkombëtare, avionët
luftarakë kanë sulmuar qytetin e Rafahut, në jug.
Sipas të njëjtave burime, në shënjestrën e sulmit ka qenë edhe Beit
Hanuni, në veri të Gazës.
Situata në këtë zonë mbetet e tensionuar që kur komandot izraelite
sulmuan anijen me ndihma që do të shkelte bllokadën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sulm izraelit në Rripin e Gazës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme nga Bota-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog