ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Si ndiheni ne keto momente...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Si ndiheni ne keto momente...   Tue Jun 29, 2010 12:43 pm

Ne keto momente ndihem shume mire por ca e lodhur....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni ne keto momente...   Tue Jun 29, 2010 7:40 pm

un ndihem, shume mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni ne keto momente...   Wed Jun 30, 2010 12:32 pm

Ne keto momente ndihem keq No
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni ne keto momente...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si ndiheni ne keto momente...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ARGETIM DHE ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com