ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Une dhe ti...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Une dhe ti...   Tue Jun 29, 2010 1:16 pm

Une dhe ti sa te lumtur jemi ....

Une dhe ti sa shume duhemi....

Une dhe ti jemi bashk tash per tash....

Une dhe ti jemi ra n'dashni....

Une dhe ti jemi dashunu n'mes veti....

Une dhe ti jemi shum te lodhun.... geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
 
Une dhe ti...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ARGETIM DHE ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog