ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Kur bie shi me pelqen te ...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Kur bie shi me pelqen te ...    Tue Jun 29, 2010 1:18 pm

Kur bie shi me pelqen te shtrihem ne krevatin tim dhe te mendoje per te kaluaren qe asesi nuk mund ti shmangem Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Kur bie shi me pelqen te ...    Thu Jul 01, 2010 1:19 am

Mua me pelqen te dal xhiro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: Kur bie shi me pelqen te ...    Thu Jul 01, 2010 1:20 am

Te flej ter diten veq gjum gjum Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Kur bie shi me pelqen te ...    Fri Jul 02, 2010 1:51 am

te pij raki dhe cigare.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: Kur bie shi me pelqen te ...    Fri Jul 02, 2010 2:23 am

Te ndegjoj muzik te lehet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Kur bie shi me pelqen te ...    Fri Jul 02, 2010 2:32 am

dhe pak qef.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: Kur bie shi me pelqen te ...    Fri Jul 02, 2010 2:38 am

Me pelqen te rri ne net ... ahahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 37
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Kur bie shi me pelqen te ...    Fri Jul 02, 2010 2:52 am

Ne lokal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: Kur bie shi me pelqen te ...    Fri Jul 02, 2010 5:46 pm

te rri ne shtrat te lexoj ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kur bie shi me pelqen te ...    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kur bie shi me pelqen te ...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ARGETIM DHE ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com