ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Cilin Aktor/e te Hollywood-it pelqeni me shume

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Cilin Aktor/e te Hollywood-it pelqeni me shume   Tue Jun 29, 2010 4:54 pm

Kush jane Aktoret dhe Aktoret tuaj te preferuar ?
Une do te vecoja

Aktoret !

Robert De Niro
Al Pacino
Clint Eastwood
Mel Gibson
Josh Hartnet (i ri)

Aktoret !

Julia Roberts
Nicole Kidman
Demi Moore
Eliza Dushku (e re).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
 
Cilin Aktor/e te Hollywood-it pelqeni me shume
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MODA :: Filma,Seriale & Dokumentare-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog