ForumHomeRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Përshkruani veten me tri fjalë...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Përshkruani veten me tri fjalë...    Tue Jun 29, 2010 5:00 pm

E shtire...
E mire
E sjellshme...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Përshkruani veten me tri fjalë...    Tue Jun 29, 2010 7:20 pm

Dreqi vet.
i mir.
Dhe korrekt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: Përshkruani veten me tri fjalë...    Wed Jun 30, 2010 1:26 am

Nervoze...
E eger..
e shemtuar...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Buki
i Ri
i Ri


Numri i postimeve : 7
Data e Regjistrimit : 12/07/2010

MesazhTitulli: Re: Përshkruani veten me tri fjalë...    Mon Jul 12, 2010 5:43 pm

Hajgaregji

i Dashuri i elves

Zeshkan reshkan Very Happy

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Përshkruani veten me tri fjalë...    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Përshkruani veten me tri fjalë...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: TEMA SHOQERORE :: Kafeneja e forumit-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com