ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Pershndetje....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Pershndetje....   Tue Jun 29, 2010 7:33 pm

Prshndetj, dhe mir se ju gjeta.
Me quajn Luka, jam nga Shqiperia.
Jetoj dhe punoj , larg Shqiperis.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: Pershndetje....   Wed Jun 30, 2010 12:39 pm

Luka pershendetje edhe nga ana ime mire se erdhe ne formumin me te ri shqiptar flower
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 37
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Pershndetje....   Wed Jun 30, 2010 6:30 pm

Pershndetje Luka dhe mire se erdhe ne forumin ton botashqip.com.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershndetje....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershndetje....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: TEMA SHOQERORE :: Te njihemi me njeri-tjetrin-
Kërce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs