ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Kur Merzitem....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Kur Merzitem....   Wed Jun 30, 2010 12:52 am

Jam e eger kur merzitem, mos te me dali perpara askush me mir! Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
 
Kur Merzitem....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ARGETIM DHE ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog