ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Une te jap.... Po ti mua...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Une te jap.... Po ti mua...   Wed Jun 30, 2010 12:55 am

Une te jap,, Nje Akullore Very Happy

Po ti mua....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Une te jap.... Po ti mua...   Wed Jun 30, 2010 2:39 am

Une te jap,,, Nje cocacola pale

Po ti mua....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: Une te jap.... Po ti mua...   Wed Jun 30, 2010 12:29 pm

Une te jap Nje got raki...


Po ti mua...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Une te jap.... Po ti mua...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Une te jap.... Po ti mua...
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ARGETIM DHE ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com