ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Emrat qe ju Pelqejne....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Emrat qe ju Pelqejne....   Wed Jun 30, 2010 1:23 pm

Ktu mund te shkruani nje emer (vajze apo djali), qe ju pelqen ...Nje emer (vajze apo djali )qe e s'ju pelqen....


Emri qe urrej eshte Resmije.... Hasan....


Emri qe me pelqene Anisa dhe Kevin...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 37
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Emrat qe ju Pelqejne....   Fri Jul 02, 2010 3:30 am

qe urrej , durro , avdi

qe me pelqejn, anna ,arbri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: Emrat qe ju Pelqejne....   Fri Jul 02, 2010 5:48 pm

Urrej hasan,ferdane...


me pelqejn... Alex... dhe Elona
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Emrat qe ju Pelqejne....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Emrat qe ju Pelqejne....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ARGETIM DHE ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs