ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Sa kohe keni qe e pini cigaren....cfar lloj...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Sa kohe keni qe e pini cigaren....cfar lloj...   Wed Jun 30, 2010 1:42 pm

Une per vete e pi rralle...preferoj Marlboro Lights...

Qe heren e pare qe e kam pire ka qene mjaft heret besoj 12-13 vjet... lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 37
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Sa kohe keni qe e pini cigaren....cfar lloj...   Fri Jul 02, 2010 3:19 am

po thuaj 10 vjet, cigare Philip Morris
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa kohe keni qe e pini cigaren....cfar lloj...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ARGETIM DHE ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog