ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Si e paramendoni nje qast romantik me njeriun e zemres?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Si e paramendoni nje qast romantik me njeriun e zemres?   Wed Jun 30, 2010 2:02 pm

Un e paramendoj keshtu:
Nje perendim dielli ne ditete e nxehta te nje vere, ne plazhe nder një palm me njeriun e zemres, duke pershperitur fjale te ëmbla dashurie duke u ledhatuar dhe skembyer puthje me njeri tjetrin... etj... bounce
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
 
Si e paramendoni nje qast romantik me njeriun e zemres?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: TEMA SHOQERORE :: Dashuria-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog