ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?   Wed Jun 30, 2010 2:10 pm

Puthjet e tua me shtojne jeten dhe dashurine per TY.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
 
Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: TEMA SHOQERORE :: Dashuria-
Kërce tek:  
Free forum | Society and Culture | Misc | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com