ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Gramsh, gjendet e vdekur brenda banesës 30-vjeçarja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Gramsh, gjendet e vdekur brenda banesës 30-vjeçarja   Wed Jun 30, 2010 3:46 pm

Gramsh – Një
30-vjeçare është gjetur e vdekur sot në mëngjes brenda banesës së saj në
qytezën e Gramshit.

Policia tha se shtetësia Mira Kabashi, 30-vjeç,
nënë e tre fëmijëve është gjetur e pa jetë nga familjarët e saj.

Për
ngjarjen, familjarët kanë lajmëruar policinë nga ku kanë nisur hetimet
për të zbardhur shkaqet e vdekjes. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes,
por viktima po kontrollohet nga mjekët ligjor për të përcaktuar
rrethanat e vdekjes së saj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
 
Gramsh, gjendet e vdekur brenda banesës 30-vjeçarja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA, EKONOMIA DHE BISNESI :: Lajme ne vendi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog