ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Ankesat per Moderatoret

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Olsi
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 21
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 32
Vendodhja : Rome/ Itali

MesazhTitulli: Ankesat per Moderatoret   Wed Jun 30, 2010 10:22 pm

Ketu ju mund te ankoheni per sjelljen dhe padrejtesite e Moderatoreve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://botashqip.com
 
Ankesat per Moderatoret
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: RRETH KETIJ FORUMIT :: Ankesa rreth forumit-
Kërce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs