ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 "Histori e Mbaruar"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Olsi
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 21
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 32
Vendodhja : Rome/ Itali

MesazhTitulli: "Histori e Mbaruar"    Thu Jul 01, 2010 1:29 am

Ne kete teme Ju do te informoheni me cdo histori qe i mbaron afati.

Do te mblidhen te gjitha fjalet qe ju keni shkruar, dhe to ta lexoni te perfunduar. cheers bounce
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://botashqip.com
 
"Histori e Mbaruar"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: TEMA SHOQERORE :: Kafeneja e forumit-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com